Ücretsiz Mama Dağıtıyoruz

Dağıtım yerleri daha önceden sitemiz ve sosyal medya platformlarımız üzerinden duyurulmak üzere, vatandaşlarımızın dikkatini sahipsiz hayvanlar konusuna çekebilmek amacıyla ücretsiz kuru kedi & köpek maması, sahipsiz hayvanlar için su kabı ve hayvan yuvaları dağıtıyoruz.

Barınakları Ziyaret Ediyoruz

Ziyaret edilecek yerler daha önceden sitemiz ve sosyal medya platformlarımız üzerinden duyurulmak üzere, eksiklerini gidermek üzere barınak ziyaretleri yapıyoruz. Ne zaman hangi barınaklara gideceğimizi takip etmek için sitemizi ve sosyal medya platformlarımızı takip edebilirsiniz.

Hayvanları Tedavi Ediyoruz

Bize haberi ulaşan ve yardıma ihtiyacı olan hayvanları tedavi ettiriyoruz ve kısırlaştırıyoruz. Eğer çevrenizde yardıma muhtaç bir hayvan varsa, lütfen aşağıdaki adreslerden bize ulaşın.

Minik Dostlarımızı Sahiplendiriyoruz

Minik dostlarımız için, Instagram adresimiz üzerinden her gün bize gelen sahiplendirme ilanlarını paylaşıyor, sahiplenmek isteyen insanlarla tanışıyor, onları sahipleriyle tanıştırıyor ve sosyal medya üzerindeki etkimizi kullanarak bir an önce yeni yuvalarına taşınmalarını sağlıyoruz. Eğer sahiplendirmek istediğiniz bir hayvanınız varsa, lütfen sosyal medya üzerinden bize ulaşın.

Bize Ulaşın

İletişim Formu